Regulamin

Regulamin
Domki Letniskowe AVALON Pobierowo

Szanowny Gościu cieszymy się z Twojej wizyty w naszym ośrodku.

Poniższy regulamin służyć ma udanym wakacjom Naszych Gości oraz sprawnemu funkcjonowaniu zaplecza ośrodka.

 1. Dobę hotelową rozpoczynamy o godz. 16.00, kończymy o godz. 11.00
 2. Dokumentem upoważniającym do korzystania ze świadczeń w naszym ośrodku jest potwierdzenie rezerwacji, wraz z dowodem wpłat zaliczki .
 3. Całkowity koszt pobytu należy uregulować gotówką w dniu przyjazdu.
 4. Wynajęcie i zdanie domku następuje w obecności personelu ośrodka.
 5. Zmotoryzowanym gościom w dniu przyjazdu przydziela (na czas pobytu) miejsce parkingowe. Parking ośrodka jest monitorowany . Na ośrodkowym parkingu nie wolno myć samochodów. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone na parkingu.
 6. Goście DL Avalon odpowiadają za szkody powstałe z ich winy. Powstałe straty z tego tytułu pokrywają na miejscu.
 7. Wszelkie usterki w domku należy na bieżąco zgłaszać w recepcji.
 8. Należy dokładnie zamykać okna i drzwi w momencie opuszczania domku. DL Avalon nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione lub zagubione przedmioty wartościowe i pieniądze.
 9. W domkach akceptujemy zwierzęta domowe za dodatkową opłatą. Właściciele psów zobowiązani są do posiadania aktualnych książeczek szczepień zwierząt. W trosce o otoczenie i dobre samopoczucie pozostałych gości, a zwłaszcza dzieci, stanowczo zakazujemy wyprowadzania psów na terenie ośrodka. Spacerowanie po terenie Ośrodka możliwe jest wyłącznie ze zwierzęciem na smyczy. Pozostawianie zwierząt w domku podczasnieobecności właściciela jest możliwe jedynie gdy są Państwo pewni, że zwierzę nie dokona zniszczeń oraz nie będzie przeszkadzał sąsiadom głośnym szczekaniem.
 10. Po godz.23.00 prosimy o ściszenie muzyki oraz zachowanie nie przeszkadzające śpiącym sąsiadom.
 11. Prosimy o wywieszanie mokrej bielizny na specjalnych suszarkach. Nie wolno do tych celów rozwieszać sznurków między drzewami.
 12. Zabrania się wystawiania mebli z domku/pokoju/apartamentu na zewnątrz. Prosimy o korzystanie wyłącznie z mebli tarasowych.
 13. Ze względu na bezpieczeństwo, w momencie wychodzenia, należy sprawdzić czy kuchenka elektryczna została prawidłowo wyłączona.
 14. W dniu wyjazdu, w celu usprawnienia pracy personelu sprzątającego, w miarę możliwości prosimy o: wyrzucenie śmieci, zdjęcie pościeli, opróżnienie lodówki oraz jej wyłączenie. Bardzo dziękujemy za pomoc.
 15. Personel DL Avalon jest do Państwa dyspozycji.

Dziękujemy za współpracę i życzymy udanych wakacji.

Kontakt

Adres:
ul. Świerkowa 3
72-346 Pobierowo
kom.
+48 605 332 155
e-mail:
a.lenkowski@post.pl

Dane do przelewu

(zaliczka 30%)

Arkadiusz Lenkowski
Połchowo 3, 72-400 Kamień Pomorski

Dane do przelewu (zaliczka 30%): Nr konta bankowego:
68 1020 4795 0000 9702 0286 5863
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW